REx 1909 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 18:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 17:01
Humenné 18:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 17:01
Ruskov 17:21
Výhybňa Slivník 17:35
Čeľovce 17:42
Trebišov 17:50
Hrinište 17:56
Bánovce nad Ondavou 18:01
Michalovce 18:11
Petrovce nad Laborcom 18:16
Strážske 18:23
Humenné 18:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).