RJ 1050 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 16:49
Meškanie 23 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 16:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:37
Kúty št. hr. 16:26
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:37
Bratislava-Lamač 15:43
Devínska Nová Ves 15:48
Zohor 15:54
Malacky 16:04
Veľké Leváre 16:08
Sekule 16:14
Kúty 16:21
Kúty štátna hranica 16:26

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.