RJ 1048 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 13:31
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 12:47
Kúty št. hr. 13:29
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 12:47
Bratislava-Lamač 12:54
Devínska Nová Ves 12:59
Zohor 13:05
Malacky 13:11
Veľké Leváre 13:15
Sekule 13:20
Kúty 13:25
Kúty štátna hranica 13:29

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).