RJ 1048 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 13:21
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 13:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 12:32
Kúty št. hr. 13:26
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 12:32
Bratislava-Lamač 12:39
Devínska Nová Ves 12:44
Zohor 12:53
Malacky 13:03
Veľké Leváre 13:10
Sekule 13:16
Kúty 13:20
Kúty 13:21
Kúty štátna hranica 13:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).