RJ 1046 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak v stanici o 09:31
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.06.2022 o 09:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 06:02
Kúty št. hr. 09:26
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 06:02
Bytča 06:17
Považská Bystrica 06:24
Púchov 06:34
Ladce 06:42
Ilava 06:44
Dubnica nad Váhom 06:47
Trenčianska Teplá 06:52
Trenčín 07:01
Trenčín-Zlatovce 07:03
Trenčianske Bohuslavice 07:09
Nové Mesto nad Váhom 07:14
Piešťany 07:26
Veľké Kostoľany 07:31
Leopoldov 07:35
Trnava 07:47
Trnava nákladná stanica 07:48
Cífer 07:55
Šenkvice 08:05
Pezinok 08:11
Bratislava-Rača 08:22
Bratislava hlavná stanica 08:32
Bratislava hlavná stanica 08:32
Bratislava-Lamač 08:39
Devínska Nová Ves 08:44
Zohor 08:53
Malacky 09:03
Veľké Leváre 09:10
Sekule 09:16
Kúty 09:21
Kúty štátna hranica 09:26
Gbely 09:46

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.