RJ 1046 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 09:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 06:02
Kúty št. hr. 09:26
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 06:02
Bytča 06:17
Považská Bystrica 06:24
Púchov 06:34
Dubnica nad Váhom 06:47
Trenčianska Teplá 06:52
Trenčín 07:01
Nové Mesto nad Váhom 07:14
Piešťany 07:26
Veľké Kostoľany 07:31
Trnava 07:47
Trnava nákladná stanica 07:48
Šenkvice 08:05
Pezinok 08:11
Bratislava hlavná stanica 08:32
Bratislava hlavná stanica 08:32
Devínska Nová Ves 08:44
Kúty 09:21
Kúty štátna hranica 09:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).