RJ 1045 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:55
Meškanie 27 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 18:29
Žilina 21:39

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 18:35
Sekule 18:39
Veľké Leváre 18:45
Malacky 18:56
Zohor 19:06
Bratislava hlavná stanica 19:28
Bratislava hlavná stanica 19:33
Pezinok 19:45
Trnava 19:59
Leopoldov 20:07
Veľké Kostoľany 20:10
Piešťany 20:17
Trenčín-Zlatovce 20:38
Trenčín 20:42
Trenčianska Teplá 20:49
Dubnica nad Váhom 20:52
Púchov 21:06
Považská Bystrica 21:16
Žilina 21:39

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).