RJ 1045 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 22:02
Meškanie 42 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 22:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 18:29
Žilina 21:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty štátna hranica 18:29
Kúty 18:35
Sekule 18:39
Veľké Leváre 18:45
Malacky 18:49
Zohor 18:55
Bratislava hlavná stanica 19:12
Bratislava hlavná stanica 19:17
Trnava 19:43
Piešťany 20:01
Trenčín-Zlatovce 20:20
Trenčín 20:24
Trenčianska Teplá 20:31
Dubnica nad Váhom 20:34
Ladce 20:39
Púchov 20:46
Považská Bystrica 20:59
Žilina 21:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).