RJ 1043 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak v stanici o 15:22
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 15:21 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 14:29
Bratislava hlavná stanica 15:22

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 14:35
Kúty 14:35
Sekule 14:39
Veľké Leváre 14:45
Malacky 14:49
Zohor 14:59
Devínska Nová Ves 15:06
Bratislava-Lamač 15:14
Bratislava hlavná stanica 15:22

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).