RJ 1041 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 11:30
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 11:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 10:29
Bratislava hlavná stanica 11:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty štátna hranica 10:29
Kúty 10:40
Sekule 10:44
Malacky 10:56
Zohor 11:06
Devínska Nová Ves 11:16
Bratislava-Lamač 11:22
Bratislava hlavná stanica 11:28

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.