RJ 1021 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 06:11
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 02:17
Košice 06:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 02:24
Žilina 02:50
Varín 03:01
Vrútky 03:15
Ružomberok 03:44
Liptovský Mikuláš 04:03
Štrba 04:32
Svit 04:45
Poprad-Tatry 04:53
Spišská Nová Ves 05:11
Margecany 05:37
Kysak 05:52
Košice 06:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).