RJ 1021 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Potok odb.
Vlak prešiel stanicou o 06:08
Meškanie 184 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 02:17
Košice 06:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca štátna hranica 02:17
Čadca 02:24
Žilina 02:50
Odbočka Váh 02:56
Žilina-Teplička 02:59
Varín 03:01
Vrútky 03:15
Kraľovany 03:28
Ružomberok 03:44
Liptovský Mikuláš 04:03
Štrba 04:32
Svit 04:45
Poprad-Tatry 04:53
Spišská Nová Ves 05:10
Spišská Nová Ves 05:11
Markušovce 05:18
Spišské Vlachy 05:25
Krompachy 05:29
Margecany 05:37
Kysak 05:52
Kostoľany nad Hornádom 06:00
Košice 06:07

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.