RJ 1020 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 01:13
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 01:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 21:13
Čadca št. hr. 01:14
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 00:09
Žilina 00:41
Čadca 01:08
Čadca štátna hranica 01:14
Košice 21:13
Kysak 21:26
Margecany 21:41
Spišská Nová Ves 22:08
Vydrník 22:18
Poprad-Tatry 22:31
Liptovský Mikuláš 23:21
Ružomberok 23:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).