RJ 1020 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 01:16
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 01:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 21:14
Čadca št. hr. 01:14
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 00:09
Odbočka Váh 00:25
Žilina 00:44
Krásno nad Kysucou 00:57
Čadca 01:08
Čadca štátna hranica 01:14
Košice 21:14
Kostoľany nad Hornádom 21:21
Kysak 21:27
Margecany 21:42
Spišská Nová Ves 22:10
Vydrník 22:20
Poprad-Tatry 22:31
Liptovský Hrádok 23:12
Liptovský Mikuláš 23:21
Ružomberok 23:39
Ľubochňa 23:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).