RJ 1020 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 01:18
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 01:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 21:13
Čadca št. hr. 01:14
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 00:09
Varín 00:23
Žilina 00:41
Kysucké Nové Mesto 00:51
Krásno nad Kysucou 00:56
Čadca 01:08
Čadca štátna hranica 01:14
Košice 21:13
Kysak 21:26
Margecany 21:41
Spišské Vlachy 21:53
Spišská Nová Ves 22:08
Vydrník 22:18
Poprad-Tatry 22:31
Svit 22:40
Liptovský Mikuláš 23:21
Ružomberok 23:40
Ľubochňa 23:50
Kraľovany 23:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).