RJ 1012 Regiojet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 11:43
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 11:45 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:50
Čadca št. hr. 11:36
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:50
Kysak 08:03
Margecany 08:16
Spišské Vlachy 08:26
Markušovce 08:34
Spišská Nová Ves 08:41
Spišská Nová Ves 08:41
Poprad-Tatry 09:00
Svit 09:07
Východná 09:31
Liptovský Hrádok 09:40
Liptovský Mikuláš 09:49
Výhybňa Paludza 09:53
Liptovská Teplá 10:00
Ružomberok 10:07
Ľubochňa 10:16
Kraľovany 10:20
Vrútky 10:35
Varín 10:48
Odbočka Váh 10:51
Žilina 11:05
Kysucké Nové Mesto 11:15
Krásno nad Kysucou 11:20
Čadca 11:30
Čadca štátna hranica 11:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).