RJ 1011 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 23:36
Meškanie 31 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 23:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 19:12
Košice 23:05

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 19:20
Krásno nad Kysucou 19:29
Kysucké Nové Mesto 19:34
Žilina 19:55
Varín 20:06
Vrútky 20:21
Kraľovany 20:32
Ružomberok 20:49
Liptovský Mikuláš 21:07
Štrba 21:35
Svit 21:47
Poprad-Tatry 21:57
Spišská Nová Ves 22:14
Kysak 22:53
Košice 23:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).