RJ 1011 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak v stanici o 00:15
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.01.2022 o 00:18 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 20:12
Košice 00:15

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kysak 00:03
Košice 00:15
Čadca 20:23
Žilina 20:50
Vrútky 21:16
Ružomberok 21:46
Liptovský Mikuláš 22:05
Štrba 22:35
Poprad-Tatry 22:57
Spišská Nová Ves 23:17
Malá Lodina 23:55

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.