RJ 1008 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 07:41
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 03:50
Čadca št. hr. 07:36
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 03:50
Kostoľany nad Hornádom 03:57
Kysak 04:03
Spišská Nová Ves 04:41
Vydrník 04:49
Poprad-Tatry 05:06
Svit 05:15
Liptovský Hrádok 05:47
Liptovský Mikuláš 05:56
Liptovská Teplá 06:07
Ružomberok 06:13
Ľubochňa 06:23
Vrútky 06:41
Varín 06:53
Odbočka Váh 06:57
Žilina 07:05
Krásno nad Kysucou 07:20
Čadca 07:30
Čadca štátna hranica 07:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).