RJ 1008 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak v stanici o 07:37
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.01.2022 o 07:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 03:50
Čadca št. hr. 07:36
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 03:50
Kysak 04:03
Spišská Nová Ves 04:41
Poprad-Tatry 05:06
Liptovský Mikuláš 05:56
Liptovská Teplá 06:07
Ružomberok 06:13
Vrútky 06:41
Žilina 07:05
Čadca 07:30
Čadca štátna hranica 07:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).