RJ 1003 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 17:28
Meškanie 18 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 13:04
Košice 17:10

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 13:19
Krásno nad Kysucou 13:29
Žilina 13:50
Odbočka Váh 13:57
Žilina-Teplička 13:59
Varín 14:01
Vrútky 14:17
Ľubochňa 14:37
Ružomberok 14:50
Liptovský Mikuláš 15:11
Liptovský Hrádok 15:20
Kráľova Lehota 15:23
Štrba 15:39
Svit 15:51
Poprad-Tatry 16:01
Vydrník 16:10
Spišská Nová Ves 16:19
Markušovce 16:26
Spišské Vlachy 16:33
Krompachy 16:37
Margecany 16:44
Kysak 16:58
Kostoľany nad Hornádom 17:03
Košice 17:10

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).