RJ 1003 RegioJet

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 18:55
Meškanie 187 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 12:08
Košice 15:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 12:15
Krásno nad Kysucou 12:24
Kysucké Nové Mesto 12:29
Žilina 12:38
Odbočka Váh 12:45
Žilina-Teplička 12:47
Varín 12:49
Vrútky 13:02
Vrútky nákladná stanica 13:04
Kraľovany 13:13
Ľubochňa 13:18
Ružomberok 13:29
Liptovská Teplá 13:35
Liptovský Mikuláš 13:46
Liptovský Hrádok 13:55
Kráľova Lehota 13:58
Východná 14:04
Štrba 14:17
Svit 14:29
Poprad-Tatry 14:40
Spišská Nová Ves 14:58
Spišské Vlachy 15:12
Krompachy 15:15
Margecany 15:22
Kysak 15:36
Kostoľany nad Hornádom 15:41
Košice 15:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).