Os 9131 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 20:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 20:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 18:48
Humenné 20:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 18:48
Šarišské Lúky 18:53
Kapušany pri Prešove 19:00
Lipníky 19:08
Hanušovce nad Topľou 19:21
Čierne nad Topľou 19:29
Vranov nad Topľou 19:46
Nižný Hrabovec 20:01
Strážske 20:10
Humenné 20:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).