Os 9127 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 18:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2021 o 20:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 16:45
Humenné 18:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 16:45
Šarišské Lúky 16:50
Kapušany pri Prešove 17:00
Lipníky 17:08
Hanušovce nad Topľou 17:21
Čierne nad Topľou 17:29
Vranov nad Topľou 17:46
Nižný Hrabovec 18:01
Strážske 18:10
Strážske 18:10
Humenné 18:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).