Os 9119 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 14:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 18.06.2021 o 19:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 12:44
Humenné 14:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 12:44
Šarišské Lúky 12:49
Kapušany pri Prešove 13:00
Lipníky 13:08
Hanušovce nad Topľou 13:21
Čierne nad Topľou 13:29
Vranov nad Topľou 13:46
Nižný Hrabovec 14:01
Strážske 14:10
Humenné 14:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).