Os 9112 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak prišiel do stanice o 11:16
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 11:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 09:40
Prešov 11:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 09:40
Strážske 09:50
Nižný Hrabovec 09:59
Vranov nad Topľou 10:10
Čierne nad Topľou 10:27
Hanušovce nad Topľou 10:35
Lipníky 10:48
Kapušany pri Prešove 10:57
Šarišské Lúky 11:03
Prešov 11:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).