Os 9105 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Strážske
Vlak odišiel zo stanice o 07:44
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prešov 06:10
Humenné 07:50

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prešov 06:10
Šarišské Lúky 06:15
Kapušany pri Prešove 06:22
Lipníky 06:31
Hanušovce nad Topľou 06:45
Čierne nad Topľou 06:53
Vranov nad Topľou 07:12
Nižný Hrabovec 07:22
Strážske 07:40
Humenné 07:50

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).