Os 9104 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Šarišské Lúky
Vlak odišiel zo stanice o 07:18
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 05:40
Prešov 07:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 05:40
Strážske 05:50
Nižný Hrabovec 05:59
Vranov nad Topľou 06:17
Čierne nad Topľou 06:34
Hanušovce nad Topľou 06:48
Lipníky 07:02
Kapušany pri Prešove 07:11
Šarišské Lúky 07:18
Prešov 07:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).