Os 9102 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak prišiel do stanice o 06:35
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 18.06.2021 o 08:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 04:40
Prešov 06:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 04:40
Strážske 04:50
Nižný Hrabovec 04:59
Vranov nad Topľou 05:18
Čierne nad Topľou 05:36
Hanušovce nad Topľou 05:51
Lipníky 06:04
Kapušany pri Prešove 06:22
Šarišské Lúky 06:28
Prešov 06:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).