Os 9022 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trebišov
Vlak prišiel do stanice o 15:27
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 14:38
Michaľany 15:54

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Humenné 14:38
Strážske 14:49
Petrovce nad Laborcom 14:59
Michalovce 15:05
Bánovce nad Ondavou 15:18
Trebišov 15:27
Trebišov 15:28
Úpor 15:35
Michaľany 15:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).