Os 8520 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lipany
Vlak prišiel do stanice o 16:01
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 19:24 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 14:36
Čirč 16:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 14:36
Kostoľany nad Hornádom 14:45
Kysak 14:53
Ličartovce 15:00
Drienovská Nová Ves 15:05
Prešov 15:15
Prešov 15:19
Veľký Šariš 15:30
Sabinov 15:43
Lipany 15:56
Lipany 15:57
Pusté Pole 16:14
Plaveč 16:40
Čirč 16:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).