Os 8518 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lipany
Vlak prišiel do stanice o 15:09
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 19:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 13:36
Lipany 14:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 13:36
Kostoľany nad Hornádom 13:45
Kysak 13:53
Ličartovce 14:00
Drienovská Nová Ves 14:05
Prešov 14:19
Veľký Šariš 14:29
Veľký Šariš 14:30
Sabinov 14:43
Lipany 14:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).