Os 8505 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Ličartovce
Vlak prišiel do stanice o 07:00
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Lipany 05:57
Košice 07:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Lipany 05:57
Sabinov 06:11
Veľký Šariš 06:24
Prešov 06:34
Prešov 06:42
Prešov 06:42
Drienovská Nová Ves 06:53
Ličartovce 07:00
Kysak 07:06
Kysak 07:08
Kostoľany nad Hornádom 07:15
Košice 07:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).