Os 8504 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lipany
Vlak prišiel do stanice o 08:06
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.11.2021 o 08:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 06:36
Lipany 08:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 06:36
Kostoľany nad Hornádom 06:45
Kysak 06:53
Ličartovce 07:00
Drienovská Nová Ves 07:13
Prešov 07:23
Prešov 07:29
Veľký Šariš 07:40
Sabinov 07:53
Lipany 08:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).