Os 8500 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lipany
Vlak prišiel do stanice o 06:01
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 04:07
Lipany 05:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 04:07
Kostoľany nad Hornádom 04:16
Kysak 04:35
Ličartovce 04:41
Drienovská Nová Ves 04:47
Prešov 05:19
Veľký Šariš 05:30
Sabinov 05:43
Lipany 05:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).