Os 7933 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trstená
Vlak prišiel do stanice o 21:17
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:18 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kraľovany 19:28
Trstená 21:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kraľovany 19:28
Párnica 19:45
Dolný Kubín 20:01
Medzibrodie nad Oravou 20:13
Oravský Podzámok 20:21
Dlhá nad Oravou 20:37
Podbiel 20:52
Nižná 20:59
Tvrdošín 21:07
Tvrdošín 21:08
Trstená 21:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).