Os 7929 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trstená
Vlak prišiel do stanice o 19:17
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.06.2021 o 19:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kraľovany 17:28
Trstená 19:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kraľovany 17:28
Párnica 17:44
Dolný Kubín 18:00
Medzibrodie nad Oravou 18:12
Oravský Podzámok 18:20
Dlhá nad Oravou 18:35
Podbiel 18:49
Nižná 19:00
Tvrdošín 19:09
Trstená 19:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).