Os 7918 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kraľovany
Vlak prišiel do stanice o 14:40
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 17:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trstená 12:42
Kraľovany 14:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trstená 12:55
Tvrdošín 13:04
Nižná 13:12
Podbiel 13:19
Dlhá nad Oravou 13:33
Oravský Podzámok 13:49
Medzibrodie nad Oravou 13:57
Dolný Kubín 14:10
Párnica 14:25
Kraľovany 14:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).