Os 7902 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kraľovany
Vlak prišiel do stanice o 07:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 18.06.2021 o 07:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trstená 05:32
Kraľovany 07:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trstená 05:32
Trstená 05:32
Tvrdošín 05:41
Nižná 05:50
Podbiel 05:57
Dlhá nad Oravou 06:11
Oravský Podzámok 06:28
Medzibrodie nad Oravou 06:36
Dolný Kubín 06:49
Párnica 07:04
Kraľovany 07:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).