Os 7857 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 19:42
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 19:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 16:26
Poprad-Tatry 19:31

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 16:26
Varín 16:37
Vrútky 16:52
Vrútky 16:52
Vrútky nákladná stanica 16:55
Turany 17:03
Kraľovany 17:25
Ľubochňa 17:33
Ružomberok 17:52
Lisková 17:58
Liptovská Teplá 18:05
Výhybňa Paludza 18:15
Liptovský Mikuláš 18:22
Liptovský Hrádok 18:35
Kráľova Lehota 18:41
Východná 18:50
Štrba 19:09
Svit 19:24
Poprad-Tatry 19:31

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).