Os 7851 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 15:46
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 23.01.2022 o 15:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 12:25
Poprad-Tatry 15:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 12:25
Varín 12:37
Vrútky 12:55
Vrútky nákladná stanica 12:58
Turany 13:05
Kraľovany 13:30
Ľubochňa 13:38
Ružomberok 13:58
Liptovská Teplá 14:07
Liptovský Mikuláš 14:26
Liptovský Hrádok 14:41
Kráľova Lehota 14:46
Východná 14:55
Štrba 15:20
Svit 15:36
Poprad-Tatry 15:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).