Os 7851 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 15:41
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2021 o 15:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 12:26
Poprad-Tatry 15:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 12:26
Varín 12:37
Vrútky 12:52
Vrútky 12:52
Vrútky nákladná stanica 12:55
Turany 13:18
Kraľovany 13:32
Ľubochňa 13:40
Ružomberok 13:58
Liptovská Teplá 14:07
Výhybňa Paludza 14:17
Liptovský Mikuláš 14:26
Liptovský Hrádok 14:41
Kráľova Lehota 14:46
Východná 14:55
Štrba 15:20
Svit 15:34
Poprad-Tatry 15:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).