Os 7833 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 20:51
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 20:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 18:56
Košice 20:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 18:56
Vydrník 19:09
Spišská Nová Ves 19:24
Markušovce 19:33
Spišské Vlachy 19:50
Krompachy 19:56
Margecany 20:09
Malá Lodina 20:20
Kysak 20:30
Kostoľany nad Hornádom 20:37
Košice 20:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).