Os 7826 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 19:13
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 19:12 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 17:17
Poprad-Tatry 19:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 17:17
Kostoľany nad Hornádom 17:26
Kysak 17:35
Kysak 17:35
Malá Lodina 17:44
Margecany 17:56
Krompachy 18:07
Spišské Vlachy 18:12
Markušovce 18:28
Spišská Nová Ves 18:38
Vydrník 18:53
Poprad-Tatry 19:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).