Os 7820 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 16:20
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 18.06.2021 o 17:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 14:17
Poprad-Tatry 16:19

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 14:17
Kostoľany nad Hornádom 14:27
Kysak 14:36
Malá Lodina 14:46
Margecany 14:58
Krompachy 15:13
Spišské Vlachy 15:19
Markušovce 15:35
Spišská Nová Ves 15:52
Vydrník 16:06
Poprad-Tatry 16:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).