Os 7807 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 07:29
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 18.06.2021 o 07:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 05:15
Košice 07:29

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 05:15
Vydrník 05:28
Spišská Nová Ves 06:03
Markušovce 06:12
Spišské Vlachy 06:28
Krompachy 06:34
Margecany 06:46
Malá Lodina 07:02
Kysak 07:13
Kostoľany nad Hornádom 07:20
Košice 07:29

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).