Os 7806 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak prišiel do stanice o 09:28
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:17
Poprad-Tatry 09:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:17
Kostoľany nad Hornádom 07:27
Kysak 07:35
Malá Lodina 07:44
Margecany 07:55
Krompachy 08:06
Spišské Vlachy 08:12
Markušovce 08:28
Spišská Nová Ves 08:59
Vydrník 09:13
Poprad-Tatry 09:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).