Os 7532 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 21:23
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.06.2021 o 21:24 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 19:05
Vrútky 21:11

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 19:05
Hronská Dúbrava 19:15
Bartošova Lehôtka 19:33
Kremnica 19:48
Kremnické Bane 19:59
Horná Štubňa 20:24
Diviaky 20:36
Príbovce-Rakovo 20:53
Martin 21:03
Vrútky 21:11

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).