Os 7520 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 14:41
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Prievidza 12:41
Vrútky 14:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Prievidza 12:41
Chrenovec 13:00
Handlová 13:17
Sklené pri Handlovej 13:33
Horná Štubňa 13:53
Obdočka Dolná Štubňa 13:59
Diviaky 14:06
Príbovce-Rakovo 14:22
Martin 14:33
Vrútky 14:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).