Os 7282 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak v stanici o 17:06
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 21.03.2021 o 17:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Brezno mesto 15:51
Banská Bystrica 17:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Brezno mesto 15:51
Brezno 15:59
Chvatimech 16:06
Podbrezová 16:15
Dubová 16:26
Medzibrod 16:39
Slovenská Ľupča 16:55
Banská Bystrica 17:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).