Os 7220 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 15:28
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 15:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Brezno mesto 14:01
Banská Bystrica 15:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Brezno mesto 14:01
Brezno 14:18
Brezno 14:18
Chvatimech 14:25
Podbrezová 14:34
Dubová 14:45
Medzibrod 15:02
Slovenská Ľupča 15:13
Banská Bystrica 15:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).