Os 7205 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Brezno mesto
Vlak prišiel do stanice o 07:28
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 21.01.2022 o 08:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 06:13
Brezno mesto 07:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 06:13
Slovenská Ľupča 06:26
Medzibrod 06:39
Dubová 06:53
Podbrezová 07:04
Chvatimech 07:08
Brezno 07:26
Brezno mesto 07:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).