Os 7201 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Brezno mesto
Vlak prišiel do stanice o 05:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 04:18
Brezno mesto 05:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 04:18
Slovenská Ľupča 04:30
Medzibrod 04:46
Dubová 04:59
Podbrezová 05:16
Chvatimech 05:20
Brezno 05:38
Brezno mesto 05:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).