Os 6431 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 19:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 20:54 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Moldava nad Bodvou mesto 18:50
Košice 19:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Moldava nad Bodvou mesto 18:50
Moldava nad Bodovu 18:52
Čečejovce 18:59
Výhybňa Chym 19:04
Veľká Ida 19:08
Veľká Ida 19:08
Haniska pri Košiciach 19:17
Barca 19:23
Košice 19:30

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.