Os 6428 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Moldava nad Bodvou mesto
Vlak prišiel do stanice o 19:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.06.2021 o 19:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 18:28
Moldava nad Bodvou mesto 19:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 18:28
Barca 18:35
Haniska pri Košiciach 18:41
Veľká Ida 18:50
Výhybňa Chym 18:54
Čečejovce 18:59
Moldava nad Bodovu 19:06
Moldava nad Bodvou mesto 19:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).