Os 6427 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 17:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.01.2022 o 18:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Moldava nad Bodvou mesto 16:50
Košice 17:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Moldava nad Bodvou mesto 16:50
Moldava nad Bodovu 16:52
Čečejovce 16:59
Výhybňa Chym 17:04
Veľká Ida 17:08
Haniska pri Košiciach 17:17
Barca 17:23
Košice 17:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).