Os 6415 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Moldava nad Bodvou
Vlak odišiel zo stanice o 10:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:54 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Moldava nad Bodvou mesto 10:50
Košice 11:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Moldava nad Bodvou mesto 10:50
Moldava nad Bodovu 10:52
Moldava nad Bodovu 10:52
Čečejovce 10:59
Čečejovce 10:59
Výhybňa Chym 11:04
Veľká Ida 11:08
Veľká Ida 11:08
Haniska pri Košiciach 11:17
Barca 11:23
Košice 11:30

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.