Os 6237 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 23:59
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 00:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 22:32
Fiľakovo 23:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 22:32
Zvolen nákladná stanica 22:36
Výhybňa Slatinka 22:41
Vígľaš 22:47
Pstruša 22:50
Stožok 22:55
Kriváň 23:04
Lovinobaňa 23:22
Podrečany 23:28
Tomášovce 23:33
Lučenec 23:40
Výhybňa Holiša 23:45
Prša 23:50
Fiľakovo 23:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).