Os 6235 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 22:37
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 22:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 21:04
Fiľakovo 22:32

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 21:04
Zvolen nákladná stanica 21:08
Vígľaš 21:20
Pstruša 21:23
Stožok 21:28
Kriváň 21:36
Kriváň 21:37
Lovinobaňa 21:55
Podrečany 22:02
Tomášovce 22:07
Lučenec 22:14
Prša 22:25
Fiľakovo 22:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).