Os 6235 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Fiľakovo
Vlak prišiel do stanice o 22:59
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 23:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 21:25
Fiľakovo 22:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 21:25
Zvolen nákladná stanica 21:29
Vígľaš 21:41
Pstruša 21:44
Stožok 21:49
Kriváň 21:58
Lovinobaňa 22:16
Podrečany 22:23
Tomášovce 22:28
Lučenec 22:33
Lučenec 22:35
Prša 22:46
Fiľakovo 22:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).