Os 6231 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lučenec
Vlak prišiel do stanice o 20:40
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:39 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 19:24
Lučenec 20:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 19:24
Zvolen nákladná stanica 19:28
Výhybňa Slatinka 19:33
Vígľaš 19:39
Pstruša 19:42
Stožok 19:47
Kriváň 19:55
Lovinobaňa 20:12
Podrečany 20:18
Tomášovce 20:23
Lučenec 20:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).