Os 6231 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lučenec
Vlak prišiel do stanice o 20:35
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 29.06.2022 o 20:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 19:25
Lučenec 20:32

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 19:25
Zvolen nákladná stanica 19:29
Výhybňa Slatinka 19:34
Vígľaš 19:40
Pstruša 19:43
Stožok 19:48
Kriváň 19:59
Lovinobaňa 20:16
Podrečany 20:23
Tomášovce 20:28
Lučenec 20:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).